fbpx Фізична реабілітація | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 
реабилитация

Фізична реабілітація

Один із найважливіших напрямків відновлювальної медицини - фізична реабілітація, що складається з багатьох складових і включає різні заходи, основу яких складають суворо дозовані та чітко сплановані фізичні вправи та навантаження.

Фізична реабілітація, яка проводиться в умовах санаторно-курортного комплексу «Конча-Заспа», відрізняється різноманіттям програм. Вони підбираються індивідуально і залежать від результатів обстеження, перенесеного захворювання та функціональних можливостей організму. Рухові функції організму можуть порушуватися при різних захворюваннях і травмах. Якщо вчасно не відновити ці функції, то може статися повна атрофія м'язової тканини. Тоді функції можуть бути втрачені назавжди, тому що вони вкрай важко піддаються процесу відновлення амплітуди та обсягу рухів. 

У санаторії «Конча-Заспа» є унікальне поєднання природи, ландшафту місцевості та умов для максимально комфортного виконання програм із фізичної реабілітації. Акуратні заасфальтовані доріжки, чисте повітря, помірна вологість, наявність медичного персоналу, який завжди готовий прийти на допомогу, тиша та відсутність сторонніх дозволяють у повній мірі поринути в атмосферу оздоровлення. Програми фізичної реабілітації розраховані на профілактичний вплив, попередження та відновлення функцій після цілого ряду серцево-судинної патології, захворювань опорно-рухового апарату, порушень центральної та периферичної нервової системи. Все навантаження можна чітко спланувати, провести вимірювання і, при необхідності, проконтролювати за допомогою інструментальних, апаратних і лабораторних методів дослідження. З приводу будь-яких змін в організмі можна проконсультуватися з лікарем. Часто завдяки фізичній реабілітації вдається досягти чудових результатів, знизити медикаментозне навантаження, стабілізувати загальний стан, провести корекцію ваги.

Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Наше
обладнання
mpddod

Все перераховане дозволяє відновити баланс різних систем організму в найкоротші терміни й запастися енергією на тривалий час.

Записатись
на лікування
 
Куник
Євген
Михайлович
Лікар ортопед-травматолог другої категорії

Напрямок роботи: реабілітація хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату і станами після перенесених оперативних втручань на суглобах.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.