fbpx Теренкури | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Теренкури

Теренкур - відомий метод лікування, який був запропонований визначним німецьким лікарем Ертелем ще в 19-му столітті. Він включає в себе піші прогулянки по розміченими та виміряними маршрутами на пересіченій місцевості. Даний метод відрізняється від інших видів ходьби тим, що, як правило, маршрути мають чітку дистанцію та розташовуються у санаторно-курортній зоні.

 

Теренкур призначається з метою загального фізичного та психологічного оздоровлення при відсутності протипоказань пацієнтам із порушеннями опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи, а також при цілому ряді неврологічних захворювань і проблемах обміну речовин (метаболічний синдром, ожиріння, цукровий діабет). Дистанція для здійснення прогулянок чітко розмічена на декілька зон. Таким чином, відбувається дозування фізичного навантаження. На початку  і в кінці шляху може бути здійснений контроль основних показників роботи серця та вимірювання артеріального тиску. Кількість зупинок, маршрут, швидкість ходьби підбираються індивідуально та залежать від початкового загальної стану людини, яка займається.

Дана система лікування дуже популярна в Європі й активно розвивається в СПА-зонах і кліматичних лікувальних комплексах Швейцарії, Німеччини, Італії та Франції. Безліч людей щорічно проходять по декілька курсів теренкурів у заміських зонах рекреації. У санаторії «Конча-Заспа» теренкури успішно застосовуються та функціонують уже тривалий час. За допомогою даного методу пройшли оздоровлення тисячі осіб. Медичним персоналом накопичений величезний досвід по застосуванню даного методу в профілактичному й оздоровчому лікуванні пацієнтів з різною патологією.

Під час тренувань теренкуром відбувається помірний вплив на суглоби та всю кістково-м'язову систему людини. Він стимулює також роботу інших життєво важливих органів, в першу чергу дихання, серця, судин, нирок, кишечника, а також нормалізується нервова та психічна діяльність. Все перераховане в комплексі з чистим заміським повітрям і спокійною атмосферою парку санаторію «Конча-Заспа» робить цілющий вплив на організм в цілому, дозволяє на тривалий час зберегти та примножити здоров'я.

Як проходить обстеження:

 • Консультація фахівця
  Оцінка початкового фізичного стану
 • Навчальне заняття
  Реабілітолог навчає правильності виконання
 • Контроль в динаміці
  Вимірювання показників в процесі реабілітації
 • Визначення прогресу
  Контроль цільових показників
Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Куник
Євген
Михайлович
Лікар ортопед-травматолог другої категорії

Напрямок роботи: реабілітація хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату і станами після перенесених оперативних втручань на суглобах.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.