fbpx | Санаторий Конча-Заспа
Медицинский менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Ресепшн

Сб-Вс: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Наші спеціалісти
 
Мотренко
Анастасія
Тимофіївна
Лікар-невролог першої категорії

Основні напрямки лікувальної практики: вплив психоемоційного статусу на реабілітаційний процес, формування позитивної мотивації, нейропсихологічні методи в структурі реабілітації хворих з ураженнями нервової системи, когнітивні і психосоматичні дисфункції у пацієнтів на реабілітаційному етапі.

 
Турчин
Валентина
Данилівна
Лікар-терапевт вищої категорії
Має великий досвід ранньої реабілітації хворих після перенесеного інфаркту міокарда та операцій на серці (стентування, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів), володіє сучасними методами діагностики серцево-судинних захворювань, методиками лікування і реабілітації на сучасному реабілітаційному обладнанні.
 
Волошина
Світлана
Павлівна
Лікар-фізіотерапевт вищої категорії
Володіє фізіотерапевтичними методами лікування та реабілітації на сучасному обладнанні.
 
Шевченко
Людмила
Олексіївна
Лікар-кардіолог першої категорії

Основні напрямки лікарської діяльності: функціональна діагностика захворювань серцево-судинної системи, ергоспірометрія, кардіореабілітація на кардіотренажерах, біорезонансна діагностика і лікування, дієт-контроль, нормалізація маси тіла, гірудотерапія.

 
Актаєва
Ірина
Миколаївна
Лікар-кардіолог вищої категорії

Досвід роботи у відділенні реабілітації після інфаркту міокарда, багаторічний досвід реабілітації пацієнтів після оперативних втручань на серці, лікування пацієнтів з хронічною ішемічною хворобою серця.

 
Куник
Євген
Михайлович
Лікар ортопед-травматолог

Напрямок роботи: реабілітація хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату і станами після перенесених оперативних втручань на суглобах.

 
Сокотун
Галина
Петрівна
Лікар-терапевт вищої категорії
Чинний член Української асоціації народної медицини. Член Всеукраїнської громадської організації Антиейджинг, гендерної та превентивної медицини.
 
Міга
Ірина
Володимирівна
Лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії
Володіє сучасними методами лікування патології тканин зуба. Впроваджує в практику нові методики лікування захворювань тканин пародонту і слизової оболонки порожнини рота.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.