fbpx Соціальна програма для людей, які працюють! | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Соціальна програма для людей, які працюють!

З 01.01.2018 р. ввели новий механізм організації та надання послуг із медичної реабілітації застрахованим особам після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

ДП «Санаторій« Конча-Заспа »включено до переліку санаторно-курортних установ, які мають право надавати послуги з реабілітаційного лікування, відповідно до Наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 30.11.2017р. № 274-ос, за такими профілями:

  • Кардіо-пульмонарна реабілітація: гострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), гострий період після операцій на серці​.
  • Нейрореабілітація: гострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них), гострий період черепно-мозкових травм.
  • М'язово-скелетна реабілітація: гострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), ревматологічні захворювання.

Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання при наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності. Вона спрямована на відновлення здоров'я працюючої особи і повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб і зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Порядком № 39 запроваджено механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних установ після перенесених захворювань і травм, а саме:

1. Застрахована особа буде направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу за її вибором, відповідно до медичних показань певного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікаря (з урахуванням протипоказань, функціонального класу хвороби, тяжкості загального стану хворого, особливостей адаптації до умов навколишнього середовища, віддаленості здравниці від лікувального закладу і т.д.) і при наявності висновку лікарської консультативної комісії (далі - ЛКК) закладу охорони здоров'я, де знаходиться зазначена особа на лікуванні.

2. Необхідний для відновлення здоров'я та працездатності застрахованої особи відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби термін лікування в реабілітаційному відділення визначається лікарем, який веде хворого, та ЛКК, але не більше 24 днів.

3. Заклад охорони здоров'я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби від моменту надання висновку ЛКК інформує орган Фонду за місцем обліку установи охорони здоров'я, як страхувальника, про необхідність подальшого лікування зазначеної особи в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю (далі — страховий випадок).

4. Представник органу фонду відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров'я, в якому зазначена особа знаходиться на стаціонарному лікуванні, не пізніше наступного дня з моменту повідомлення про страховий випадок, дає роз'яснення про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням та оформляє заяву на лікування.

5. Орган фонду перевіряє перебування застрахованої особи на обліку в системі загальнообов'язкового державного страхування та протягом одного робочого дня погоджує із санаторно-курортним закладом можливість прийому хворого на реабілітаційне лікування.

6. Представник Фонду інформує застраховану особу про готовність санаторно-курортного закладу прийняти її на лікування та готує відповідні договори

7. Застрахована особа прибуває в узгоджену дату до санаторію, пред'являє паспорт та надає:

  • Три підписані та скріплені печаткою примірники договору.
  • Виписку із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого.
  • Відкритий лист непрацездатності.

Протягом 2017 року у санаторії в рамках програми кардіологічної реабілітації Фонду соціального страхування України понад 500 осіб успішно пройшли 24-денний курс відновного лікування після операцій на відкритому серці, перенесених інфарктів і т.д.

Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Турчин
Валентина
Данилівна
Лікар-терапевт вищої категорії
Має великий досвід ранньої реабілітації хворих після перенесеного інфаркту міокарда та операцій на серці (стентування, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів), володіє сучасними методами діагностики серцево-судинних захворювань, методиками лікування і реабілітації на сучасному реабілітаційному обладнанні.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.